Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Październik 26 2016 19:12:26
Nawigacja
Strona Główna
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Stowarzyszenie Przyjaciół Pisanicy
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Zajęcia fotograficzne
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 0801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Październik 2016
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Witamy
Witajcie na stronie Zespołu Szkół w Pisanicy
Jestśmy wiejską szkołą położoną w północno-wschodniej części Polski. W skład zespołu szkół wchodzą: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pisanicy oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pisanicy. W naszym zespole szkół uczy się około 300 uczniów. Blisko miejscowości leżą piękne jeziora i lasy. Mamy także duży, zadbany stadion przeznaczony na różne szkolne okazje. Dyrektorem naszego Zespołu jest od 2009 roku pani mgr Barbara Wnuk a jej zastępcą inż. Lech Przekop. Kadra nauczycielska składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, z których wielu posiada już tytuł nauczyciela dyplomowanego.
W roku szkolnym 2005/2006 w naszej szkole rozpoczął się remont kapitalny połączony z rozbudową.Otrzymamlśmy nowoczesną halę sportową, nowe pracownie oraz zaplecze socjalne. W szkole realizowane są projekty edukacyjne współfinansowane przez Europejski Fundusz Strukturalny: Projekt "Mały Archimedes", "Edukacja przedszkolna szansą na lepszą przyszłość" oraz "Świetlica moje miejsce - Przyjaciele Pisanicy dzieciom". Od września 2011 r. rozpoczęliśmy wraz z innymi szkołami naszej gminy projekt "Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III szkoły podstawowej".

XIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo
Wiadomości szkolneW miniony weekend 15-16 października 2016 r. w naszej szkole odbył się  XIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. W rywalizacji wzięło udział prawie 120 zawodników, reprezentujących 27 miejscowości z trzech województw.
Więcej na stronie WAMA-SPORT.PL
Dzień Papieski w naszej szkole
Wiadomości szkolneW dniu 18.10.2016r. w naszej szkole obchodzony był "Dzień Papieski", który dla naszej społeczności szkolnej ma szczególną rolę, ponieważ Jan Paweł II jest patronem zarówno Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum w naszym Zespole Szkół. Apel przygotowany został przez uczniów klasy IIIA szkoły podstawowej pod opieką p. Aliny Matczuk i p. Michała Jurka.

Zdjęcia z uroczystości


Dzień Edukacji Narodowej
Wiadomości szkolne13.10.2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Apel był okazją do wręczenia wyróżniającym się nauczycielom nagród za wysiłek wkładany w wychowanie dzieci i młodzieży. Dyrektor szkoły wręczyła nagrody dyrektora szkoły następującym nauczycielom:
Annie Kozłowskiej
Urszuli Szulgo
Katarzynie Jachowicz
Aldonie Runge
Julii Burbie
Zbigniewowi Bobrykowi
Naszą uroczystość swoją obecnością uświetnili także przedstawiciele władz gminnych w osobach Wójta Gminy Kalinowo p. Andrzeja Bezdzieckiego i Sekretarza gminy p. Mariusza Klepackiego, którzy oprócz życzeń złożonych nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczyli także Nagrodę Wójta. Osobą wyróżnioną w tym roku nagrodą Wójta Gminy Kalinowo została p. Iwona Przekop.
14.10.2016 dwie nauczycielki naszej szkoły p. Alina Matczuk i p. Aldona Runge uczestniczyły w Wojewódzkich obchodach Dnia Nauczyciela w Ełku, na których z rąk sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej p. Teresy Wargockiej otrzymały Medale Komisji Edukacji Narodowej. Więcej o obchodach DEN na stronach Radia 5.

Zdjęcia w galerii.Spotkanie Rady Rodziców
Wiadomości szkolne

Serdecznie zapraszamy rodziców

na spotkanie inaugurujące nowy rok szkolny 2016/2017,

które odbędzie się 21 września 2016 r. (czwartek) o godz. 1530

według następującego porządku:

Tematyka:

1530 – 1700

  1. Wybór Rady Rodziców i ukonstytuowanie zarządu.
  2. Sprawozdanie z pracy Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/2016.
  3. Przedstawienie planu pracy na rok szkolny2016/2017.
  4. Sprawozdanie finansowe z działalności Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Pisanicy w roku szkolnym 2015/2016.
  5. Przedstawienie planu finansowego Rady Rodziców na rok szkolny 2016/2017.
  6. Omówienie kierunków pracy szkoły na rok szkolny 2016/2017 oraz zmian organizacyjno-programowych.
  7. Podanie kalendarza na rok szkolny 2016/2017 .
  8. Sprawy różne.

Serdecznie zapraszam

w imieniu Rady Rodziców

Barbara Wnuk – Dyrektor Zespołu Szkół w Pisanicy

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/17
Wiadomości szkolneDnia 1 września 2016r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2016/17. z udziałem pocztów sztandarowych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Gimnazjum im. Jana Pawła II. Pani Dyrektor Barbara Wnuk powitała całą społeczność szkolną: Nauczycieli, Uczniów, Rodziców, Pracowników Oświaty i przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące spraw organizacyjnych. Złożyła Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom serdeczne życzenia na nowy rok szkolny. Pierwszoklasiści szkoły podstawowej i gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami.

(Zdjęcia z uroczystości są dostępne w galerii zdjęciowej)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Wiadomości szkolne

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w dniu 1 września 2016r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pisanicy i będzie przebiegać według następującego porządku:

- godz. 900 – 930 - część oficjalna m. in.: ceremonia ślubowania uczniów klas I;

- godz. 930 – 1000 - spotkania młodzieży z wychowawcami w salach (podanie informacji organizacyjnych, m. in.: tygodniowego planu lekcji);

Uroczystość poprzedzi Msza Św. w miejscowym kościele o godz. 800

Przypomina się, że w dniu 1 września 2016 roku wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Przyjaciół Szkoły do udziału w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2016/2017.


Dyrektor Zespołu Szkół w Pisanicy

Barbara WnukNowe zdjęcia w galerii
Wiadomości szkolneW galerii szkoły pojawiły się nowe zdjęcia z podsumowania projektu edukacyjnego w klasie II gimnazjum w bieżącym roku szkolnym oraz spływu kajakowego, który odbył się w dniach 10-12.06.2016 r. rzeką Krutyń. Linki do zdjęć poniżej
Link 1
Link 2

Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo
Wiadomości szkolneW dniach 14-15.05.2016 r. w Zespole Szkół w Pisanicy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo w Tenisie Stołowym. Więcej informacji na stronie WAMA-SPORT.
IV Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej
Wiadomości szkolne

13 maja 2016  r. w Zespole Szkół w Pisanicy odbył się IV Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej. Wzięło w nim udział 13 przedszkolaków ze szkół Gminy Kalinowo: Borzym, Kalinowa. Sypitek i Pisanicy.

Jury w składzie Marcin Pyciak –( wokalista, kompozytor) i Wojciech Wrona (muzyk, dyrektor GOK w Kalinowie) oceniło występy małych artystów biorąc pod uwagę następujące kryteria:

- dobór repertuaru;

- znajomość tekstu i melodii;

- interpretacja utworu;

- ogólny wyraz artystyczny.

Tegorocznymi laureatami przeglądu piosenki przedszkolnej zostali:

 I miejsce – Aleksandra Bieryło i Magdalena Gajewczyk oraz Gabriela Borkowska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pisanicy

II miejsce – Patryk Murawski - Szkoła Podstawowa w Sypitkach

III miejsce – Magdalena Galińska i Nikolina Włodkiewicz - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Borzymach

Organizatorem konkursu była p. Aldona Runge – nauczycielka oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Pisanicy.

 Zdjęcia z konkursu

Wizyta Jego Ekscelencji Biskupa Ełckiego Jerzego Mazura w Zespole Szkół w Pisanicy
Wiadomości szkolne


 W dniu 28.04.2016 r. gościł w naszej szkole Ks. Biskup Jerzy Mazur.  Wizyta składała się z dwóch części. Najpierw ks. Biskup spotkał się w sali gimnastycznej z uczniami, gronem pedagogicznym, rodzicami i pracownikami obsługi, gdzie wygłosił do zebranych krótką katechezę. W podzięce za odwiedziny uczniowie uświetnili wizytę Ks. Biskupa inscenizacją Chrztu Polski oraz wręczyli zacnemu gościowi bukiet kwiatów. Część oficjalna zakończyła się wpisem Jego Ekscelencji do kroniki szkoły. Druga część wizyty to spotkanie z nauczycielami uczącymi w Zespole Szkół w Pisanicy na którym była możliwość dyskusji i wymiany poglądów na tematy związane z wychowaniem dzieci i młodzieży.


ZDJĘCIA
Gminny Konkurs Mitologiczny
Wiadomości szkolneW dniu 26.04.2016 r. w naszej szkole odbył się VI Gminny Konkurs Mitologiczny przygotowany przez p. Iwonę Przekop i p. Zbigniewa Bobryka. W konkursie wzięło udział 9 uczestników ze szkół podstawowych w Sypitkach, Borzymach i Pisanicy. W wyniku rywalizacji konkursowej Komisja wyłoniła zwycięzców którymi zostali:
I miejsce - Piotr Imko - Szkoła Podstawowa w Pisanicy
II miejsce - Barbara Kulbacka - Szkoła Podstawowa w Borzymach
III miejsce - Mateusz Sokołowski - Szkoła Podstawowa w Borzymach.
Zwycięzcy otrzymali wartościowe książki i statuetki, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy i medale.
Zdjęcia z konkursu
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Młodzi

kontrola