Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Sierpie 25 2019 16:43:23
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Sierpie 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sukcesy naszych tenisistów
Sport

Po wielu udanych występach w turniejach regionalnych i rozgrywkach ligowych, obecnie tenisiści stołowi "Żaka" znakomicie spisują się w najważniejszych zawodach sezonu, jakimi są mistrzostwa województwa.

Medalowe żniwa rozpoczęli w Suszu Kacper Malinowski i Marcel Rutkowski, którzy w Mistrzostwach Województwa Szkolnego Związku Sportowego w drużynowym tenisie stołowym wywalczyli 2 miejsce wśród gimnazjalistów, ulegając jedynie w finale drużynie z Działdowa. Świetną passę podtrzymali ich młodsi koledzy i koleżanki, którzy z Ostródy również wrócili w świetnych nastrojach. Dziewczęta, Maria Skarżyńska i Paulina Pawłowska, wywalczyły wicemistrzostwo województwa SZS, a chłopcy (Dominik Markowski, Maciej Ziarko i Artur Krymski) zajęli 3 miejsce. Drużyny dziewcząt i chłopców starszych będą reprezentować naszą szkołę w Mistrzostwach Polski SZS, które odbędą się w maju i czerwcu w Rawie Mazowieckiej. Po rozgrywkach szkolnych odbyły się klubowe mistrzostwa województwa, w których zawodnicy z Pisanicy znowu należeli do najlepszych. W Lidzbarku Warmińskim rywalizowali młodzicy i młodziczki: dziewczęta wywalczyły srebrne medale w drużynie, a Alicja Krynicka dołożyła jeszcze brązowy medal w grze podwójnej. Chłopcy, którzy w Lidzbarku zagrali bez Dominika Markowskiego, tym razem zajęli 5 miejsce. W Działdowie natomiast walczyli kadeci. Świetny turniej rozegrał Kacper Malinowski, który dotarł do finału eliminacji i wywalczył awans na indywidualne mistrzostwa Polski kadetów, które odbędą się na początku maja w podpoznańskim Luboniu. W mistrzostwach Polski wystąpi również drużyna, która zdobyła wicemistrzostwo województwa. Kacper i Marcel wywalczyli jeszcze brązowe medale w grze podwójnej. Niedługo "swoje" mistrzostwa będą mieć skrzaci i żacy i tu również liczymy na dobry występ najmłodszych adeptów tenisa stołowego.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszamy do wspólnej zabawy w Turnieju Rodzinnym, który odbędzie się w naszej szkole 1 maja od godziny 10.30. Turniej ma charakter integracyjny, w którym rodzice rywalizują z rodzicami, a dzieci z dziećmi. Dla 3 najlepszych dziewczynek, chłopców, mam i tatusiów przewidziano pamiątkowe medale, a dla 3 zwycięskich drużyn - puchary. Szczegóły w regulaminie. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Pozostałe zdjęcia w galerii

Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoZapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi

kontrola