Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Sierpie 24 2019 05:44:52
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Sierpie 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Pracowity weekend naszych tenisistów
Sport

Bardzo pracowity, ale udany, tydzień  mają za sobą  zawodnicy "Żaka" z Pisanicy. W piątek   i sobotę uczestniczyli w turniejach memoriałowych w Olecku i Słobódce, a w niedzielę sami byli organizatorami I rundy eliminacji do wojewódzkiego turnieju LZS. W każdym z nich zajmowali czołowe lokaty.

W Olecku w XI Memoriale Ignacego Jasieluna i Franciszka Pietrołaja wzięli udział zawodnicy m. in. z Olecka, Giżycka, Ełku, Gołdapi, Pisza, Suwałk, Słobódki, Białobrzegów oraz Litwini i Rosjanie. Wszyscy zawodnicy z Pisanicy stawali na podium, niektórzy nawet dwukrotnie. Największym "zdobywcą" okazał się Marcel Rutkowski, który wygrał dwie kategorie wiekowe, tracąc zaledwie jednego seta. Pozostali "Żacy" wywalczyli następujące lokaty: Alicja Krynicka - 1 i 2 m., Maria Skarżyńska - 1 i 3 m., Kacper Malinowski - 1 i 3 m., Piotr Pawłowski - 2 m., Aleksandra Przybylska - 3 m., Maciej Ziarko - 3 m.

W Słobódce natomiast po raz drugi uczczono pamięć Piotra Puchlika. I tu na starcie stanęło wielu znakomitych zawodników, w tym grupa Litwinów. W turnieju udział wzięło sześciu zawodników z Pisanicy i podobnie jak w Olecku wszyscy uplasowali się w pierwszej trójce: Alicja Krynicka zwyciężyła w najmłodszej grupie dziewcząt, a Maria Skarżyńska, Paulina Pawłowska, Maciej Ziarko, Kacper Malinowski i Marcel Rutkowski zajęli 2. miejsca.

W niedzielę w Szkole Podstawowej w Pisanicy odbyły się natomiast eliminacje do półfinału 59 Wojewódzkiego Turnieju LZS o Puchar TVP 3 Olsztyn. W I rundzie w Pisanicy wystąpili reprezentanci 8 gmin: Kalinowa, Giżycka, Wydmin, Mrągowa, Srokowa, Pozezdrza, Białej Piskiej i Kętrzyna. Awans do półfinału, który odbędzie się 12 maja w Lidzbarku Warmińskim,  wywalczyło 11 reprezentantów gminy Kalinowo ( najwięcej spośród startujących gmin): Dominik Markowski - 1 m., Maciej Ziarko - 2 m., Maria Skarżyńska - 1 m., Alicja Krynicka - 2 m., Paulina Pawłowska - 3 m., Kacper Malinowski - 1 m., Marcel Rutkowski - 2 m., Igor Skarżyński - 4 m., Ewelina Kondracka - 4 m., Artur Markowski - 2 m., Bartosz Cudnowski - 2 m.


Zdjęcia

 
Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoZapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi

kontrola