18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
III Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo w Tenisie Stołowym - 02-03.06.2018 r.
Sport

W sobotę i niedzielę w naszej szkole prawie stu tenisistów stołowych rywalizowało w III Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo. Na turniej przybyli zawodnicy m.in. z Białegostoku, Suwałk, Olecka, Gołdapi, Augustowa, Grajewa, Pisza, Lidzbarka Welskiego, Białobrzegów, Płaskiej, Słobódki, Netty, Krasnopola i Bełdy. Wśród zawodników, którzy wywalczyli miejsca na podium, znalazło się sześciu reprezentantów Pisanicy. Trzykrotnie na najwyższym stopniu stawała Marysia Skarżyńska, a raz Marcel Rutkowski. Pozostali nasi laureaci zajęli następujące miejsca: Alicja Krynicka - 2,2 i 3, Paulina Pawłowska - 2, 3 i 3, Kacper Malinowski - 2, Magdalena Gajewczyk - 3. Tuż za podium, na czwartych pozycjach, uplasowali się: Piotr Pawłowski i Ola Przybylska. Wszystkim serdecznie gratulujemy!