Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Sierpie 25 2019 16:40:03
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Sierpie 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Dziaalo i osignicia LUKS ABC AK Pisanica

W roku 2008  zawodnicy uczniowskiego klubu sportowego LUKS ABC „Żak” działającego przy Zespole Szkół w Pisanicy uczestniczyli w 56 zawodach sportowych (ogólnopolskich, wojewódzkich, regionalnych i gminnych). Zdobyli drużynowo 3 puchary:

- 5 miejsce – finał wojewódzki turnieju o Puchar Gazety Olsztyńskiej w tenisie stołowym w klasyfikacji gmin w Lidzbarku Warmińskim
- 1 miejsce – półfinał ogólnopolskiego turnieju UKS-ów o Puchar PZTS - Grajewo
- 2 miejsce – finał ogólnopolskiego turnieju UKS-ów o Puchar PZTS - Rzeszów

Osiągnięcia indywidualne: zawodnicy wywalczyli 45 pucharów i 29 medali w turniejach tenisa stołowego. Oto niektóre osiągnięcia:

Zawody międzynarodowe i ogólnopolskie

Międzynarodowy Turniej Krajów Bałtyckich w tenisie stołowym – Ryga
(startowali zawodnicy z Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji i Polski)
- 7 miejsce – Bobryk Konrad
Finał Ogólnopolski Turnieju o Puchar Przeglądu Sportowego i PZTS – Gdańsk
- 6 miejsce – Kotowski Tomasz
- 37 miejsce – Kisiel Natalia
I Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików – Gdańsk
- 6 miejsce – Kotowski Tomasz
Ogólnopolski Turniej o Grand Prix Łomianek
- 3 miejsce – Tomasz Kotowski
- 9 miejsce – Konrad Bobryk

Zawody międzywojewódzkie

Półfinał przed I Ogólnopolskim Turniejem Klasyfikacyjnym Młodzików i Kadetów – Ciechanów
- 13 miejsce – Bobryk Konrad
- 13 miejsce – Kisiel Natalia
- 5 miejsce – Kotowski Tomasz
Półfinał Pucharu Polski Młodzików i Mistrzostw Polski Kadetów - Ciechanów
- 5 miejsce – Bobryk Konrad (młodzicy)
- 5 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 2 miejsce – Bobryk Konrad i Kotowski Tomasz (drużyna młodzików)
- 4 miejsce – Kotowski Adam i Sadowski Michał (drużyna kadetów)

Zawody wojewódzkie

Mistrzostwa województwa żaków i młodzików w tenisie stołowym – Giżycko
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (żacy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (żacy)
- 9 miejsce – Cudnowski Bartosz (żacy)
- 4 miejsce – Bobryk Konrad (młodzicy)
- 5 miejsce – Kotowski Tomasz (młodzicy)
- 2 miejsce – gra podwójna – Bobryk Konrad / Kotowski Tomasz
- 3 miejsce – gra drużynowa – Bobryk Konrad i Kotowski Tomasz
- 2 miejsce – gra mieszana – Bobryk Konrad / Zdolska Kornelia (Stawiguda)
- 3 miejsce – gra mieszana – Kotowski Tomasz / Lis Marta (Giżycko)
Mistrzostwa województwa kadetów w tenisie stołowym – Stawiguda
- 3 miejsce – Kotowski Adam
- 9 miejsce – Sadowski Michał
- 1 miejsce – gra podwójna – Kotowski Adam / Krzyżewski Wojciech (Reszel)
- 3 miejsce – gra drużynowa – Kotowski Adam i Sadowski Michał
- 4 miejsce – gra mieszana – Kotowski Adam / Olkowska Kinga (Nidzica)
I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Kadetów – Lidzbark Warmiński
- 5 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 2 miejsce – Kotowski Tomasz (młodzicy)
- 7 miejsce – Kolendo Rafał (młodzicy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (młodzicy)
II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów – Kętrzyn
- 5 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i I WTK Żaków – Giżycko
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (żacy)
- 5 miejsce – Cudnowski Bartosz (żacy)
- 2 miejsce – Żukowska Paulina (żacy)
- 3 miejsce – Bałdyga Angelika (żacy)
- 4 miejsce – Kondracka Dominika (żacy)
- 5-6 miejsce – Kondracka Marika i Janewicz Aleksandra (żacy)
- 5 miejsce – Kisiel Natalia (młodzicy)
- 13 miejsce – Kolendo Rafał
III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików – Ostróda
- 3 miejsce – Bobryk Konrad
- 5 miejsce – Kotowski Tomasz
- 9 miejsce – Kisiel Natalia
III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów i Żaków – Orneta
- 5 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 6 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (żacy)
- 1 miejsce – Kisiel Natalia (żacy)
- 9 miejsce – Cudnowski Bartosz (żacy)
Finał wojewódzki turnieju o Puchar Gazety Olsztyńskiej – Lidzbark Warmiński
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (szkoły podstawowe)
- 5 miejsce – Bobryk Konrad (szkoły podstawowe)
- 3 miejsce – Kotowski Adam (gimnazja)
Mistrzostwa Województwa LZS szkół wiejskich w tenisie stołowym – Orneta
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (szkoły podstawowe)
- 2 miejsce – Kotowski Adam (gimnazja)
Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w tenisie stołowym w kategorii młodzików – Lidzbark Warmiński
- 2 miejsce – Bobryk Konrad
- 2 miejsce – gra podwójna – Bobryk Konrad / Bobrowski Przemysław (Kętrzyn)
- 1 miejsce – gra mieszana – Bobryk Konrad / Lis Marta (Giżycko)

Zawody regionalne i powiatowe

I Jesienny Turniej Tenisa Stołowego – Orzysz
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (młodzicy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (młodzicy)
- 5 miejsce – Kolendo Rafał (młodzicy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
I Jesienny Turniej Tenisa Stołowego – Giżycko
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (żacy)
- 5 miejsce – Cudnowski Bartosz (żacy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (młodzicy)
- 2 miejsce – Żukowska Paulina (żacy)
- 3 miejsce – Kondracka Marika (żacy)
- 4 miejsce – Kondracka Dominika (żacy)
- 5 miejsce – Janewicz Aleksandra (żacy)
- 9 miejsce – Bobryk Konrad  (kadeci)
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (młodzicy)
Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości - Giżycko
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (młodzicy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 4 miejsce – Kisiel Natalia (młodzicy)
II Jesienny  Turniej Tenisa Stołowego – Giżycko
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (żacy)
- 5 miejsce – Janewicz Aleksandra (żacy)
- 5 miejsce – Cudnowski Bartosz (żacy)
- 2 miejsce – Żukowska Paulina (żacy)
- 3 miejsce – Kondracka Marika (żacy)
- 4 miejsce – Kisiel Natalia (młodzicy)
- 4 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
II Jesienny Turniej Tenisa Stołowego – Orzysz
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (młodzicy)
- 4 miejsce – Kolendo Rafał (młodzicy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 3 miejsce – Bobryk Konrad (juniorzy)
Turniej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Borzymy
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (żacy)
- 3 miejsce – Cudnowski Bartosz (żacy)
- 5 miejsce – Węglicki Jakub (żacy)
- 3 miejsce – Kisiel Natalia (żacy)
- 7 miejsce – Żukowska Paulina (żacy)
- 9 miejsce – Janewicz Aleksandra (żacy)
- 10 miejsce – Kondracka Dominika (żacy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (młodzicy)
- 5 miejsce – Kolendo Rafał (młodzicy)
- 7 miejsce – Zamojski Łukasz (młodzicy)
- 8 miejsce - Lagiera Damian (młodzicy)
- 2 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 3 miejsce – Kotowski Damian  (kadeci)
Turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka – Pisz
- 1 miejsce – Cudnowski Bartosz (żacy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (młodzicy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)

W 2008 roku zawodnicy klubu LUKS ABC „Żak” Pisanica uczestniczyli w rozgrywkach III ligi tenisa stołowego. Zajęli oni 9 miejsce. Indywidualnie  najwięcej punktów zdobyli:
- Kotowski Adam – 20,5 pkt.
- Kotowski Tomasz – 17 pkt.
- Bobryk Konrad – 14,5 pkt.
- Kotowski Damian – 10,5 pkt.
- Sadowski Michał – 3,5 pkt.
- Akielewicz Tomasz – 1 pkt.

 

GALERIA:

Zdjcia z zawodw w ktrych uczestniczyli zawodnicy klubu


Opracował: Zbigniew Bobryk - trener zawodników LUKS ABC Zak Pisanica

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola